אנשינו בשטח

בן זומר | מנהל מסחרי מרכז/מזרח אירופה ומרכז אסיה

 ben.zomer@hazera.com

 31648190544+

איציק עזרא

איציק עזרא | מנהל שוק ישראל

 itzik.ezra@hazera.com

 054-5656315

חוסאם קורבי

 חוסאם קורבי | מנהל מכירות אזור צפון

 hosam.korbe@hazera.com

 054-5656289

שמוליק אסאו

שמוליק אסאו | מנהל מכירות אזור מרכז

 shmuel.asseo@hazera.com

 ‪052-3412457

יאנקי כרמי

יאנקי כרמי | מנהל מכירות אזור הבשור

 yanki.carmi@hazera.com

 054-6722743

 

Our-people-Place-holder

 אלעד לוי | מנהל מכירות אזור ערבה

 elad.levi@hazera.com

 054-5656338

משה אהרון | מנהל מכירות אזור נתיבות, נגב, ככר סדום

Moshe.Aharon@hazera.com

 052-8962507

Our-people-Place-holder

חגי ברסלאור | יבוא ופיתוח שוק מקומי

 Haggai.Breslauer@hazera.com

054-5656353

Our-people-Place-holder

עוז דרורי | מנהל מכירות אזורי

 Oz.Drori@hazera.com

050-6669646

ערן הראל

ערן הראל | מקדם זנים ישראל

 eran.harel@hazera.com

 054-6722727

יעקב-קפילוטו-לדף-אנשינו-בשטח

יעקב קפילוטו | מקדם זנים ומכירות

 yaakov.kapiluto@hazera.com

 054-6722723

גליה זמירי

גליה זמירי | מתאמת שוק ישראל

 galia.zmiri@hazera.com

 08-8508899

סילבי אפללו

סילבי אפללו | שירות לקוחות

 silvi.aflalo@hazera.com

  08-6623844

Our-people-Place-holder

קארן הלפרין | שירות לקוחות

 Karen.Halperin@hazera.com

 08-6623843

אבי אביתר

אבי אביתר | מנהל מכירות זרעי גד"ש שוק ישראל

 avi.evyatar@hazera.com

 054-5656410

Our-people-Place-holder

ענבל שלף | מנהל תחום גד"ש ישראל

 Inbal.Shelef@hazera.com

  052-8747607

יוסי דרור

יוסי דרור | מנהל זרעי כותנה

 Yossi.dror@hazera.com

 054-5656401

Our-people-Place-holder

משה זלצמן | מכירות וקידום זנים שוק ישראל

 moshe.zalzman@hazera.com

 054-5656334

Our-people-Place-holder

בני שקד | מפקח ייצור זרעים

 Benny.Shaked@hazera.com

 054-3078570

ורד ברמי

ורד ברמי | שירות לקוחות וגביה גד"ש

 vered.brami@hazera.com

 08-8509979

יוסי כהן | רכז נגישות

 Yossi.Cohen@hazera.com

 054-5656414