אודות הזרע

הזרע ישראל

About-us-Page1הזרע ישראל נמנית על החברות המובילות בעולם בטיפוח, ייצור ושיווק זרעי מכלוא של ירקות וגידולי שדה. באמצעות מחקר ופיתוח מתקדמים, מספקת החברה למגדלים וצרכנים ברחבי העולם פתרונות ייחודיים וחדשניים ופותחת בפניהם אפשרויות חדשות של צמיחה ושגשוג. בהתאם לדרישות הצרכנים, “הזרע” מפתחת מוצרים בעלי טעם ומראה משופרים, שהינם בריאים יותר ובעלי חיי מדף ארוכים. עם זאת, החברה קשובה לצרכי המגדלים ועוסקת בפיתוח זנים הצורכים פחות מים, מניבים יבול רב יותר, עמידים בפני מחלות וידידותיים יותר לסביבה. זרעי מכלוא אלה ביססו את מעמדה של “הזרע” כמותג עולמי מוביל.

הזרע : זרעים של צמיחה

About-us-Page2“הזרע”, חלוצה עולמית בתעשיית הזרעים, משלבת ניסיון בן עשרות שנים עם טכנולוגיה מתקדמת. אנו מכליאים, מטפחים, מפתחים, מייצרים ומשווקים מגוון רחב של זרעי ירקות לחקלאות ברחבי העולם.

נוכחות גלובאלית

ל”הזרע” משרד ראשי בישראל ובהולנד וחברות בנות ב-12 מדינות, לצד רשת הפצה נרחבת במעל מאה שווקים נוספים. הפריסה הבינלאומית הרחבה מקרבת אותנו ללקוחות ומאפשרת לנו להציע תמיכה טכנית, לחזות ולספק מענה לצרכים מקומיים באמצעות יצירת זנים המתאימים למגוון תנאי אקלים, תנאי גידול ודרישות שוק.

מחויבים לחדשנות

פעילות החברה מבוססת על קידמה באמצעות מחקר ייעודי. “הזרע” עוסקת בחדשנות בלתי פוסקת, ומשלבת מדע מודרני עם שיטות הכלאה מסורתיות ליצירת זנים מניבים ואיכותיים. חברת “הזרע” משתפת פעולה באופן ישיר עם מוסדות מחקר בינלאומיים מובילים. אנו מיישמים מדע חדשני בכדי לספק את הפתרונות הטובים ביותר ללקוחותינו ברחבי העולם. תהליכי המחקר שלנו ומעבדות הזרע פועלים בפיקוח ועל פי מדדי האיכות הגבוהים בעולם, כולל ISO ו-NAL.

מחויבות ללקוח

כלל הפעילות של חברת “הזרע” מתמקדת בחקלאים. המומחים שלנו נמצאים בקשר ישיר עם מגדלים, על מנת להעריך את צרכיהם, לסייע בבחירת זנים, להנחות ולתמוך לאורך כל מחזור הגידול. גישת המעורבות הפעילה של “הזרע” והתמיכה האגרו-טכנית מקנה לחקלאים ערך מוסף, ומסייעת להם למקסם את פוטנציאל היבול בהשקעה מינימאלית – שיתוף הפעולה והמחויבות שלנו תומכים בצמיחה ובשגשוג הפעילות העסקית של לקוחותינו.

חברות בקבוצת לימגרין

“הזרע” מהווה חלק מקבוצת “לימגרין”, תאגיד חקלאי בינלאומי שבסיסו בצרפת. כקואופרטיב חקלאי, קבוצת “לימגרין” מבינה ומכירה את צרכי הלקוחות וכיום הינה חברת הזרעים הרביעית בגודלה בעולם והשנייה בגודלה בתחום זרעי הירקות. “לימגרין”, עם מחזור מכירות הנאמד בכ-2 מיליארד יורו, מתמחה בזרעי ירקות, גידולי שדה ובמוצרי דגנים ומאפה.