***מחזירים את הטעם לעגבניה בקיץ***

אם נתקלתם בשלט הזה בבשור, אתם כבר וודאי יודעים שעגבניית סימון שלנו היא האשכול האולטימטיבי לקיץ הישראלי. לסימון מוצקות וחיי מדף בלי להתפשר על טעם וצבע.

רוצים גם? פשוט דברו איתנו: נתנאל – 054-2918109

המשך קריאה

הזמנה ליום פתוח – מלון ואבטיח

יום פתוח מלון ואבטיח

שמחים להזמינכם ליום פתוח – מלון ואבטיח שיתקיים ביום חמישי, 11.06.2020 בין השעות 12:00-09:00 בחלקת התצוגה במושב שובה. במסגרת היום יוצגו זני מלון אננס, אבטיחים אישיים ואבטיחים גדולים לעונת האביב והקיץ.

נשמח לראותכם!

המשך קריאה

עקרון ההתמודדות עם מחלות צמחים אינו שונה במהותו מההתמודדות עם הוירוס COVID-19

כולנו מכירים את המושג כפר גלובלי קטן, ואכן, ההתנהלות של עולמנו בעשורים האחרונים גרמה לעלייה משמעותית בתנועה בינלאומית של נוסעים, בעלי חיים, צמחים, פירות וחומר צמחי מכל הסוגים. מצב זה הביא ליצירת הזדמנויות למחלות שהיו מקומיות בעבר, להרחיב את טווח תפוצתן ולהופיע באזורים גיאוגרפיים חדשים ובזמן קצר יחסית. המשך קריאה

מלון פוקסי פותח לכם את הקיץ!

מלון פוקסי

הוא כתום בפנים, מסוג קנטלופ, טעים בטירוף וקוראים לו – פוקסי! נכון שזה עושה חשק לרוץ ל- יוחננוף – סופרשוק לכולם ולעשות סיפתאח לקיץ עם המלון המדליק הזה?!
#קוניםתוצרתמקומיתאיכותית ממשק #יריבלוביש עין יהב המשך קריאה

תודה לכם!

תודה לכם החקלאים שמאכילים את העולם ומספקים מזון בריא. תודה למפעילים הלוגיסטיים על המשלוחים שיוצאים ומגיעים בזמן ותודה לקמעונאים שתמיד שומרים על האספקה השוטפת. אתם לוקחים על עצמכם סיכון מדי יום כדי שהמקררים והמזוות שלנו יישארו מלאים. אנו גאים בכם, עכשיו יותר מתמיד!

המשך קריאה

חברת הזרע למענכם בימים אלו

אנו עובדים כעת במתכונת של משמרות בכמה מהתחנות והמפעלים שלנו ברחבי העולם. בדרך זו אנו שומרים על אותה איכות של זרעים שהתרגלתם לצפות מאיתנו. אנו כמובן מקפידים על שמירה של מרחק של 2 מטרים בין העובדים #גאיםבעובדיםשלנו #הזרע #וירוסקורונה

המשך קריאה