תודה לכל באי היום הפתוח!

תודה לכל מי שביקר אותנו ביום הפתוח בעין יהב! ביום זה הצגנו זני מלון מטיפוס גליה – גלקסי: זן אטרקטיבי, בעל יבול גבוה, גודל טוב וחיי מדף ו- 61907: זן מטיפוס גליה כתומה, בעל חיי מדף, פרודוקטיבי מאוד בתנאי חום וקור עם איכות פרי מעולה! המשך קריאה

חדשנות בזני חסה עם מגוון יתרונות: צבע, מרקם, טעם וחיי מדף

ריאיון עם עוז דרורי, מנהל מכירות אזורי ומקדם זני חסה לשוק ישראל בחברת הזרע
חסה היא אחד מסוגי הירק הנפוצים בישראל, ניתן למצוא אותה בכל בית והיא חלק מהתפריט של מסעדות ובתי מלון. בשנים האחרונות עולה הביקוש לחסה, הודות לטרנד הבריאות וגם בשל מחיר השווה לכל נפש.
במהלך היום הפתוח שהתקיים בתחילת חודש יולי בשטחי התצוגה של חברת הזרע (במושב ניר חן), פגשנו את עוז דרורי, מקדם זני חסה בחברה ששיתף אותנו בפעילות הטיפוח של המוצר.

המשך קריאה

עגבניית סימון – מחזירה את הטעם לעגבניה!

עגבניית סימון – מחזירה את הטעם לעגבניה! האשכול האולטימטיבי לקיץ הישראלי. מוצקות וחיי מדף בלי להתפשר על טעם וצבע. בתמונות – שתילות אפריל של סימון – נקטפת בימים אלה במשק של דני אלפסי במושב עמיעוז.

המשך קריאה

תמונות מהיום הפתוח בניר חן

תודה שבאתם!
חגיגת החקלאות שמתקיימת כבר 15 שנים ברציפות, וב-5 השנים האחרונות במושב ניר חן בדרום הארץ וכוללת את מגוון הגידולים של הזרע לשטח פתוח וכן מבחר זני עגבנייה ופלפל לחממה. מאות חקלאים מכל רחבי הארץ הגיעו ליום הפתוח ונהנו מהליווי המקצועי של צוות שוק ישראל וצוותי השיווק והמכירות. השנה האירוע היה במסגרת בינ"ל ואליו הגיעו כ-80 מפיצים של החברה ממדינות שונות. צוות "הזרע" הציג בפני הלקוחות את הזנים שהחברה פיתחה במיוחד לגידול בשדות פתוחים, וערך סיורים מקצועיים בשדות כדי לאפשר למשתתפים לראות את הזנים מקרוב ולהכיר את תנאי גידולם. המשך קריאה