ביקור שר החקלאות במטה הזרע בברורים

היה לנו הכבוד לארח אתמול במטה הזרע בברורים את שר החקלאות, מר אלון שוסטר ולהציג בפניו את העשיה ויכולות החברה. מודים לו על התמיכה והאמון ואנו תקווה כי נזכה יחד להוביל להצלחת תעשיית הזרעים והחקלאות הישראלית כולה. המשך קריאה

***מחזירים את הטעם לעגבניה בקיץ***

אם נתקלתם בשלט הזה בבשור, אתם כבר וודאי יודעים שעגבניית סימון שלנו היא האשכול האולטימטיבי לקיץ הישראלי. לסימון מוצקות וחיי מדף בלי להתפשר על טעם וצבע.

רוצים גם? פשוט דברו איתנו: נתנאל – 054-2918109

המשך קריאה

הזמנה ליום פתוח – מלון ואבטיח

יום פתוח מלון ואבטיח

שמחים להזמינכם ליום פתוח – מלון ואבטיח שיתקיים ביום חמישי, 11.06.2020 בין השעות 12:00-09:00 בחלקת התצוגה במושב שובה. במסגרת היום יוצגו זני מלון אננס, אבטיחים אישיים ואבטיחים גדולים לעונת האביב והקיץ.

נשמח לראותכם!

המשך קריאה

עקרון ההתמודדות עם מחלות צמחים אינו שונה במהותו מההתמודדות עם הוירוס COVID-19

כולנו מכירים את המושג כפר גלובלי קטן, ואכן, ההתנהלות של עולמנו בעשורים האחרונים גרמה לעלייה משמעותית בתנועה בינלאומית של נוסעים, בעלי חיים, צמחים, פירות וחומר צמחי מכל הסוגים. מצב זה הביא ליצירת הזדמנויות למחלות שהיו מקומיות בעבר, להרחיב את טווח תפוצתן ולהופיע באזורים גיאוגרפיים חדשים ובזמן קצר יחסית. המשך קריאה

מלון פוקסי פותח לכם את הקיץ!

מלון פוקסי

הוא כתום בפנים, מסוג קנטלופ, טעים בטירוף וקוראים לו – פוקסי! נכון שזה עושה חשק לרוץ ל- יוחננוף – סופרשוק לכולם ולעשות סיפתאח לקיץ עם המלון המדליק הזה?!
#קוניםתוצרתמקומיתאיכותית ממשק #יריבלוביש עין יהב המשך קריאה