תודה לכם!

תודה לכם החקלאים שמאכילים את העולם ומספקים מזון בריא. תודה למפעילים הלוגיסטיים על המשלוחים שיוצאים ומגיעים בזמן ותודה לקמעונאים שתמיד שומרים על האספקה השוטפת. אתם לוקחים על עצמכם סיכון מדי יום כדי שהמקררים והמזוות שלנו יישארו מלאים. אנו גאים בכם, עכשיו יותר מתמיד!

המשך קריאה

חברת הזרע למענכם בימים אלו

אנו עובדים כעת במתכונת של משמרות בכמה מהתחנות והמפעלים שלנו ברחבי העולם. בדרך זו אנו שומרים על אותה איכות של זרעים שהתרגלתם לצפות מאיתנו. אנו כמובן מקפידים על שמירה של מרחק של 2 מטרים בין העובדים #גאיםבעובדיםשלנו #הזרע #וירוסקורונה

המשך קריאה

תודה לכם, חקלאי ישראל!

רק רצינו לומר תודה.
תודה לחקלאים שקמים לפני עלות השחר, יוצאים לשדות ולחממות ונשארים בעבודה עד צאת הנשמה בימים לא פשוטים שכאלה.
זאת כדי להבטיח מזון טרי ובריא לכל תושבי ישראל.
אז תודה לכל החקלאים באשר הם! #פריהארץ המשך קריאה

"תו הזהב" לשנת 2020 הוענק לחברת הזרע

תו הזהב

אנחנו שמחים וגאים לבשר כי חברת הזרע קיבלה את תו הזהב לשנת 2020 ממכון התקנים הישראלי.

קבלת האות מעידה כי חברת הזרע מיישמת סטנדרטים גבוהים בינלאומיים (ISO) בכל המערכות שלה בתחום האיכות, בטיחות ואיכות הסביבה.

חברת הזרע תמשיך ליישם סטנדרטים גבוהים של איכות, בטיחות, דאגה לסביבה ואתיקה בפעילותנו העסקית לצורך שיפור מתמיד לשביעות רצון לקוחותינו.

קישור לתעודה.

עובדי מפעל "הזרע" יוצאים לשטח!

מזג האוויר השמשי התאים במיוחד לסיור המקצועי שהתקיים ב- 13 לפברואר לעובדי מפעל הזרע בשדרות בשטחי חקלאות באזור הבשור. הסיור נפתח בביקור במשתלת אגרושתיל בהדרכתו של מנהל התפעול הראל שהסביר על פעילות המשתלה. משם המשיכו לביקור בחממת תצוגת זני העגבניות של הזרע, שם, דרור פלד, מנהל מוצר עגבניה שלנו הסביר למשתתפים על מגוון סוגי העגבניות של הזרע, התאמתם לשווקים השונים והתפתחויות בענף. המשך קריאה

הכירו את גזר מלודיו!

גזר מלודיו המצוין שלנו גדל במשך 5 החודשים האחרונים בגד"ש סעד, וכעת נאסף לאריזה ויצוא.

חגי, סאלי וחגיב – צוות התפעול של בית האריזה מציגים בגאווה את המלודיו האיכותי! המשך קריאה

צועדים קדימה: הזרע בוועידת ישראל לחקלאות

וועידת ישראל לחקלאות

חברת הזרע השתתפה בוועידת ישראל לחקלאות ה-10 מטעם קבוצת משוב, וכן העניקה חסות לאירוע שהתקיים במלון קראון פלזה ירושלים ב-17-18 בדצמבר, 2019.
את האירוע הנחה איש הטלוויזיה ומגיש חדשות ערוץ 2 – דני קושמרו המשך קריאה